دانلود رایگان قسمت 18 آسپرین با کیفیت بالا | بلاگ

دانلود رایگان قسمت 18 آسپرین با کیفیت بالا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دانلود سریال آسپرین قسمت 18 با لینک مستقیم

دانلود رایگان قسمت 18 آسپرین با کیفیت بالا

قسمت هجدهم آسپرین

asprin دانلود قسمت 18 آسپرین با لینک مستقیم

نام سریال : آسپرین

قسمت : قسمت 18 آسپرین

ژانر : اجتماعی – جنایی

محصول : ایران

سال تولید : 1394

کارگردان : فرهاد نجفی

بازیگران : در سریال آسپرین بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند اما از سرشناسان آن ها می توان به سلمان فرخنده,فرخ نعمتی,نادیا نجفی,علیرام نورایی,رضا بادامچی,رضا أخلاقی راد,ایزابلا پیکیونی اشاره کرد.

خلاصه سریال : تیمی چهارنفره از نخبه های علم روانشناسی، مخفیانه ای پروژه ای تحقیقاتی به نام آسپرین را پیگیری میکنند که درباره بیماران مبتلا به فراموشی است. اما نتایج تحقیقات چیزی نیست که آنها انتظارش را می شکند. سالها بعد یکی از پزشکان به نام صبوری به تنهایی پروسه تحقیقاتی را ادامه میدهد اما با شکست روبرو می شود. همه چیز آشفته میشود، به ویژه وقتی نیما مردی که در این آزمایشها دچار آسیبهای فراوانی شده، در صدد کشف گذشته خود بر می آید.

.

آسپرین روایتگر داستان چهار پزشک است که پروژه آسپرین درباره حافظه راه می اندازند و به دلیل خطرناک بودن پروژه، دولت جلوی آن را می گیرد و چند سال بعد یکی از دکترها مخفیانه و بدون اینکه کسی باخبر شود، دوباره پروژه را راه می اندازد که به دنبال آن یک سری اتفاقات رقم می خورد.

.

ادامه مطلب
دانلود رایگان قسمت 10 شهرزاد,دانلود رایگان قسمت 25 سریال شهرزاد,دانلود رایگان قسمت پنجم سریال شهرزاد,دانلود رایگان قسمت اول سریال شهرزاد,دانلود رایگان قسمت اول شهرزاد,دانلود رایگان قسمت دوم سریال شهرزاد,دانلود رایگان قسمت 27 شهرزاد,دانلود رایگان قسمت 17 شهرزاد,دانلود رایگان قسمت 4 سریال شهرزاد,دانلود رایگان قسمت 12 سریال شهرزاد,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : جمعه 7 آبان 1395 ساعت: 6:55